Zgrada BIGZ-a , Bul.Vojvode Mišića 17/24 , 11000 Beograd

info@graciebarra.rs / Kontaktiraj nas

 

 

Wednesday, 12 August 2015 07:41

Gracie Barra letnji kamp 2015

Rate this item
(8 votes)

Jedan od najvećih svetskih BJJ kampova je iza nas. Tri puta dnevno, pet dana i ukupno 12 treninga. Međutim, ovaj kamp je obeležilo nešto drugo...

Preko 300 učesnika iz zaista puno zemalja...Rusija, Ukraina, Mađarska, Hrvatska, Austrija, Nemačka, Slovačka, Češka, Poljska, Grčka, Slovenija, Italija, Francuska, Španija, Britanija...i naravno SRBIJA!

Nakon prošle godine kada nas je samo 3 bilo na istom kampu, ove godine, 13 naših ljudi je učestvovalo!

Fenomenalna atmosfera i druženje, nova poznanstva i iskustva, puno znanja na jednom mestu i puno truda i rada se osećalo na svakom koraku ovog kampa.

Ono čime smo jako ponosni je način na koji su naši članovi predstavljali našu zemlju, naš klub, naš narod! Veoma smo ponosni što je način na koji su predstavljali sve nas , način na koji mi predstavljamo ovu veštinu njima . Naš duh je prenešen na naše članove u potpunosti a oni nam to pokazali šireći ga na ovom kampu krajnje nesebično i sportski.

Veoma smo ponosni što imamo ovakve članove !

Veoma smo ponosni na sve što smo ostvarili do sada!

Takođe, kamp su obeležili i crni pojasevi i to imena kao što su Ze Radiola, Max Carvalho, Hugo Fernandez, Luiz Saldanha, Christian Rodriguez, Charles Negromonte, Marcelo Royler, Andre Nunes, Orlando Neto, Petar Pecija, Imre Horvath, Attila Banfi, Varga Levente, Bence Kesthely...čak 14 crnih pojaseva na istom mestu !

Šta reći više osim da pogledate celu galeriju fotografija i da se spremite da sledeće godine idete sa nama !

Pročitajte i iskustva naših članova koji su učestvovali na kampu:

Kamp na Balatonu je jedno iskustvo koje je svako od nas doživeo drugačije. Ono što je mene oduševilo najviše je činjenica da je okupio preko 300 ljudi od kojih svako zna bar nešto što ja ne znam a svi su tu sa istim ciljem i istom "zaraznom bolešću" koja se zove điu-đica. Pored toga što je neizmerno koristan za napredak, otvara i malo drugačiji pogled na bjj i pravi je pokazatelj šta znači GRACIE BARRA - najveći klub brazilske jiu jitsu-e na svetu! Ako odlučite sledeće godine da idete sa nama imajte u vidu da će na svaki 10ak min neko da se dere na sav glas ali nije to ništa strašno..ne ostavlja trajne posledice hehe :) - Adrijana Kelecija

 

 

  TOTAL
2013 1   5 6
2014 7 14 18 39
2015
22 16 31 69
2016 33 49 49 131
2017  2 3 9 26
TOTAL 65 82 112 259

VF Banner 1000x150

Prijavite se kako bi bili u toku sa svim našim novostima.
Hvala na prijavi!